Tesis Kurulum

İstiridye Mantarı üretim Tesislerin profesyonel projelerin temelinde yatan teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipler üzerine kurulmuş mühendislik, uygulama esaslarını en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minimum düzeye indirip komple proje çalışmasını deneyimlerimiz ile oluşturulan profesyonel kadromuz tesis kurulumlarında öncelikle doğa şartlarına göre üretim alanlarını teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde üretim tesisleri kurmaktayız.

İstiridye mantarı üretim tesis projelerimizde full otomasyon sistemleri kurmaktayız. Dokunmatik LCD panelle komut vererek hassas değerleri algılayıp zamanında devreye sokarak ihtiyaçları çözülmektedir.. Bu nedenlerden dolayı seçim yapılacak makine ve ekipmanların firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek sistemi dizayn etmektedir. İş ortaklarımızın tam teslim proje istekleri, yatırım yapılırken düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler sonucunda en uygun şekli kendi nelerine incelenip sunulmaktadır.

İstiridye mantarı üretim nemleme özellikleri
Yüksek basınçlı sisleme sistemleri, günümüzde gelinen teknoloji ile elde edilebilecek en düşük işletme giderine fakat en yüksek nemlendirme verimliliğine sahip olan uygulamadır. Su basınçları 50 – 150 bar arasında değişirken mikro nozul çapları da 0.11-0.30 mm arasında değişir. Suyun parçalandığı büyüklük aralığı 1-30 mikron arasıdır. Prensip olarak evaporatif serinletme ve / veya nemlenirdirme amacı ile kullanılırlar. Dekoratif ve şov amaçlı kullanımları da mümkündür.

Suyun çok küçük partiküllere parçalanması havanın suyu buharlaştırmasını çok kolaylaştırır. Uygulamalarımızdaki otomasyon ve ekipmanlarımızın üstünlüğü sayesinde püskürtülen suyun tamamı buharlaşır ve havanın bünyesine katılır. Doğru uygulamalar ile etrafta hiçbir ıslaklık oluşmaz ve yere tek parçacık dahi su düşmez. Dolayısı ile çeşmeden gelen suyun tamamıhavaya aktarılmış olur. Buradaki nemlendirme verimliliği %98 lerde, su kullanım verimliliği %100 lerdedir. Alçak basınçlı atomizör uygulamalarına oranla su kullanımları 1/25 oranında az, enerji kullanmları da 1/10 oranında düşüktür.