Mantarhane Kurulumu

Mantarhane Kurulumu İstiridye Mantarı üretim Tesislerin profesyonel projelerin temelinde yatan teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipler üzerine kurulmuş mühendislik, uygulama esaslarını en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minimum düzeye indirip komple proje çalışmasını deneyimlerimiz ile oluşturulan profesyonel kadromuz tesis kurulumlarında öncelikle doğa şartlarına göre üretim alanlarını teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde üretim tesisleri kurmaktayız.

İstiridye mantarı üretim tesis projelerimizde full otomasyon sistemleri kurmaktayız. Dokunmatik LCD panelle komut vererek hassas değerleri algılayıp zamanında devreye sokarak ihtiyaçları çözülmektedir.. Bu nedenlerden dolayı seçim yapılacak makine ve ekipmanların firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek sistemi dizayn etmektedir. İş ortaklarımızın tam teslim proje istekleri, yatırım yapılırken düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler sonucunda en uygun şekli kendi nelerine incelenip sunulmaktadır.

İstiridye mantarı üretim nemleme özellikleri
Yüksek basınçlı sisleme sistemleri, günümüzde gelinen teknoloji ile elde edilebilecek en düşük işletme giderine fakat en yüksek nemlendirme verimliliğine sahip olan uygulamadır. Su basınçları 50 – 150 bar arasında değişirken mikro nozul çapları da 0.11-0.30 mm arasında değişir. Suyun parçalandığı büyüklük aralığı 1-30 mikron arasıdır. Prensip olarak evaporatif serinletme ve / veya nemlenirdirme amacı ile kullanılırlar. Dekoratif ve şov amaçlı kullanımları da mümkündür.

Suyun çok küçük partiküllere parçalanması havanın suyu buharlaştırmasını çok kolaylaştırır. Uygulamalarımızdaki otomasyon ve ekipmanlarımızın üstünlüğü sayesinde püskürtülen suyun tamamı buharlaşır ve havanın bünyesine katılır. Doğru uygulamalar ile etrafta hiçbir ıslaklık oluşmaz ve yere tek parçacık dahi su düşmez. Dolayısı ile çeşmeden gelen suyun tamamıhavaya aktarılmış olur. Buradaki nemlendirme verimliliği %98 lerde, su kullanım verimliliği %100 lerdedir. Alçak basınçlı atomizör uygulamalarına oranla su kullanımları 1/25 oranında az, enerji kullanmları da 1/10 oranında düşüktür.

İstiridye mantarı üretim çadırlarımızın özellikleri

Zorlu hava koşullarına ve oluşabilecek kar yığınlarına karşı dayanıklı olarak üretilen çadır sistemimiz 4 mevsim kullanılabilmektedir.

Demir aksamlar galvaniz profilden üretilmiş olup çift makas sistemi sayesinde extra güçlendirilmiştir.

Dış cephe kaplaması sıcak, soğuk, rutubet, asit, yırtılma gibi zarar verici darbelere karşı dayanıklı pcv kaplı polyester brandadan oluşmaktadır.

Brandalarımız özel işlem görmekte ve tek parça halindedir ve ışık geçirmez.

Kendisine eş değer olarak yapılan betonarme yapılardan %50 daha ucuzdur.

Isı yalıtımı sayesinde, ısının içeriye girmesini engellemekte ve çadır içi koşulların bozulmasını engellemektedir.

Hafif olması sebebiyle nakliye problemi bulunmamaktadır.

Sistem içerisinde engel bulunmayan geniş bir kullanım alanı sağlar.

Çadırlarımız sök – tak olarak kurulmaktadır. Dilediğiniz zaman sökülebilir ve tekrar kurulabilir.